CF12JT1M10
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
CF12JT1M10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF12JT1M10
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.1M OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF12JT1M10.pdf2.CF12JT1M10.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF12JT1M10
Part Number CF12JT1M10 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 1.1M OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4824479 pcs Arkusz danych 1.CF12JT1M10.pdf2.CF12JT1M10.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.5W, 1/2W
Napięcie - Podział Axial Grubość (maks) 0/ -1500ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) Seria CF
Stan RoHS Cut Tape (CT) Polaryzacja Axial
Inne nazwy CF12JT1M10CT temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Numer części producenta CF12JT1M10 Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety FIFO 2
Rozszerzony opis 1.1M Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±5%
Opis RES 1.1M OHM 1/2W 5% AXIAL Okładziny, Typ obudowy Carbon Film