CF12JA18K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CF12JA18K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 18K OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.CF12JA18K0.pdf2.CF12JA18K0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CF12JA18K0
Part Number CF12JA18K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 18K OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6579487 pcs Arkusz danych 1.CF12JA18K0.pdf2.CF12JA18K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Seria CF Tryb panel 18 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 18 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film