CB5JBR270
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB5JBR270 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CB5JBR270
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.27 OHM 5W 5% CERAMIC WW
Arkusze danych: 1.CB5JBR270.pdf2.CB5JBR270.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CB5JBR270
Part Number CB5JBR270 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.27 OHM 5W 5% CERAMIC WW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 755374 pcs Arkusz danych 1.CB5JBR270.pdf2.CB5JBR270.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm)
Seria CB Tryb panel 270 mOhms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy CB 5 0.27 5% B