CB2JBR240
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB2JBR240 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CB2JBR240
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.24 OHM 2W 5% CERAMIC WW
Arkusze danych: 1.CB2JBR240.pdf2.CB2JBR240.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CB2JBR240
Part Number CB2JBR240 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.24 OHM 2W 5% CERAMIC WW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 832988 pcs Arkusz danych 1.CB2JBR240.pdf2.CB2JBR240.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Seria CB Tryb panel 240 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy CB 2 0.24 5% B