CB20JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB20JB100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CB20JB100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 20W 5% CERAMIC WW
Arkusze danych: 1.CB20JB100R.pdf2.CB20JB100R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CB20JB100R
Part Number CB20JB100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 20W 5% CERAMIC WW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 156583 pcs Arkusz danych 1.CB20JB100R.pdf2.CB20JB100R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Seria CB Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 20W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy CB 20 100 5% B