CB15JBR330
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JBR330 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CB15JBR330
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.33 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Arkusze danych: 1.CB15JBR330.pdf2.CB15JBR330.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CB15JBR330
Part Number CB15JBR330 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.33 OHM 15W 5% CERAMIC WW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 202655 pcs Arkusz danych 1.CB15JBR330.pdf2.CB15JBR330.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±800ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Seria CB Tryb panel 330 mOhms
Moc (W) 15W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy CB 15 0.33 5% B