CB15JB11R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB15JB11R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CB15JB11R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 11 OHM 15W 5% CERAMIC WW
Arkusze danych: 1.CB15JB11R0.pdf2.CB15JB11R0.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CB15JB11R0
Part Number CB15JB11R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 11 OHM 15W 5% CERAMIC WW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 247669 pcs Arkusz danych 1.CB15JB11R0.pdf2.CB15JB11R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
Seria CB Tryb panel 11 Ohms
Moc (W) 15W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy CB 15 11 5% B