CB10JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB10JB100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CB10JB100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 10W 5% CERAMIC WW
Arkusze danych: 1.CB10JB100R.pdf2.CB10JB100R.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CB10JB100R
Part Number CB10JB100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 10W 5% CERAMIC WW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 325403 pcs Arkusz danych 1.CB10JB100R.pdf2.CB10JB100R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
Seria CB Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 10W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy CB 10 100 5% B