BR1FB20L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BR1FB20L0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.02 OHM 0.02 OHM 1W 1%
Arkusze danych: 1.BR1FB20L0.pdf2.BR1FB20L0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BR1FB20L0
Part Number BR1FB20L0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.02 OHM 0.02 OHM 1W 1% Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 214204 pcs Arkusz danych 1.BR1FB20L0.pdf2.BR1FB20L0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.450" L x 0.065" W (11.43mm x 1.65mm)
Seria BR Tryb panel 20 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy BR 1 .02 1% B
BR1.02FB
BR1.02FB-ND
temperatura robocza -65°C ~ 350°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.300" (7.62mm)
szczegółowy opis 20 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Metal Foil Kompozycja Metal Foil