ASRM12JA390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ASRM12JA390R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 390 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.ASRM12JA390R.pdf2.ASRM12JA390R.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ASRM12JA390R
Part Number ASRM12JA390R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 390 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 983431 pcs Arkusz danych 1.ASRM12JA390R.pdf2.ASRM12JA390R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -1800ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Seria ASRM Tryb panel 390 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 390 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film