ASR14JA6K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ASR14JA6K20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 6.2K OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.ASR14JA6K20.pdf2.ASR14JA6K20.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ASR14JA6K20
Part Number ASR14JA6K20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.2K OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1150197 pcs Arkusz danych 1.ASR14JA6K20.pdf2.ASR14JA6K20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy 0/ -1800ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria ASR Tryb panel 6.2 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 6.2 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film