PC52J5R5
Sprague GoodmanSprague Goodman
PC52J5R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PC52J5R5
Producent / marka: Sprague Goodman
Opis produktu CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V TH
Arkusze danych: PC52J5R5.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / niezgodna z dyrektywą RoHS
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PC52J5R5
Part Number PC52J5R5 Producent Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / niezgodna z dyrektywą RoHS
dostępna ilość 1119 pcs Arkusz danych PC52J5R5.pdf
Napięcie - znamionowe 750V Rozmiar / Wymiar 0.312" Dia (7.92mm)
Seria PISTONCAP® P @ Częstotliwość 1000 @ 20MHz
Opakowania Bulk Inne nazwy PC52J5R5-ND
Q8963729
SG9279
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.656" (16.66mm)
cechy Sealed Materiał dielektryka Glass
szczegółowy opis 0.8 ~ 5.5pF Trimmer Capacitor 750V Side Through Hole Zakres pojemności 0.8 ~ 5.5pF