GQL9R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GQL9R500
Producent / marka: Sprague Goodman
Opis produktu CAP TRIMMER 0.6-9.5PF 1250V TH
Arkusze danych: GQL9R500.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GQL9R500
Part Number GQL9R500 Producent Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.6-9.5PF 1250V TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1181 pcs Arkusz danych GQL9R500.pdf
Napięcie - znamionowe 1250V Rozmiar / Wymiar 0.312" Dia (7.92mm)
Seria PISTONCAP® P @ Częstotliwość 1500 @ 20MHz
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.922" (23.42mm)
cechy Sealed Materiał dielektryka Quartz
szczegółowy opis 0.6 ~ 9.5pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole Zakres pojemności 0.6 ~ 9.5pF