GLA2R705
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GLA2R705
Producent / marka: Sprague Goodman
Opis produktu FIXED IND 2.7UH 105MA 3.6OHM SMD
Arkusze danych: GLA2R705.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GLA2R705
Part Number GLA2R705 Producent Sprague Goodman
Opis FIXED IND 2.7UH 105MA 3.6OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 26521 pcs Arkusz danych GLA2R705.pdf
Rodzaj Molded Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 (3225 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria SURFCOIL® GLA
oceny - P @ Częstotliwość 13 @ 7.96MHz
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -20°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Materiał - Rdzeń Non-Magnetic
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Częstotliwość indukcyjności - test 1MHz
Indukcyjność 2.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.094" (2.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 70MHz cechy -
szczegółowy opis 2.7µH Unshielded Molded Inductor 105mA 3.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Aktualna ocena 105mA Obecny - Nasycenie -