GGP4R588
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GGP4R588
Producent / marka: Sprague Goodman
Opis produktu CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V
Arkusze danych: GGP4R588.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GGP4R588
Part Number GGP4R588 Producent Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 0.8-4.5PF 750V Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 2210 pcs Arkusz danych GGP4R588.pdf
Napięcie - znamionowe 750V Rozmiar / Wymiar 0.250" Dia (6.35mm)
Seria PISTONCAP® P @ Częstotliwość 500 @ 20MHz
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania User Defined
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Wysokość - Siedzą (Max) 0.297" (7.54mm)
cechy General Purpose Materiał dielektryka Glass
szczegółowy opis 0.8 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 750V Side User Defined Zakres pojemności 0.8 ~ 4.5pF