GAA14006
Sprague GoodmanSprague Goodman
GAA14006 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GAA14006
Producent / marka: Sprague Goodman
Opis produktu CAP TRIMMER 1-14PF 250V
Arkusze danych: GAA14006.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GAA14006
Part Number GAA14006 Producent Sprague Goodman
Opis CAP TRIMMER 1-14PF 250V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3560 pcs Arkusz danych GAA14006.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Rozmiar / Wymiar 0.303" Dia (7.62mm)
Seria AIRTRIM® GAA P @ Częstotliwość 5000 @ 100MHz
Opakowania Bulk Inne nazwy GAA14006-ND
SG9109
temperatura robocza -65°C ~ 125°C Rodzaj mocowania User Defined
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.500" (12.70mm)
cechy General Purpose Materiał dielektryka Air
szczegółowy opis 1 ~ 14pF Trimmer Capacitor 250V Top User Defined Zakres pojemności 1 ~ 14pF