SMS12PDH1
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS12PDH1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMS12PDH1
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG 12POS CABLE W/SR HOOD
Arkusze danych: SMS12PDH1.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMS12PDH1
Part Number SMS12PDH1 Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG 12POS CABLE W/SR HOOD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31137 pcs Arkusz danych SMS12PDH1.pdf
Seria SMS Rozstaw rzędów 0.200" (5.08mm)
Smoła 0.200" (5.08mm) Opakowania -
Inne nazwy SOU1228 Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 12 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Strain Relief
mocowanie Rodzaj Latch Lock szczegółowy opis 12 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.200" (5.08mm)