JBXPC2G19FSSDSMR
Przegląd produktów
Part Number: JBXPC2G19FSSDSMR
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Arkusze danych: JBXPC2G19FSSDSMR.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXPC2G19FSSDSMR
Part Number JBXPC2G19FSSDSMR Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1869 pcs Arkusz danych JBXPC2G19FSSDSMR.pdf
napięcie znamionowe 660V Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 2 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome over Nickel Seria JBX
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 19
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP40
cechy Backshell, Boot Adapter mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Aktualna ocena 5A