JBXHC2G16FPSDSR
Przegląd produktów
Part Number: JBXHC2G16FPSDSR
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Arkusze danych: JBXHC2G16FPSDSR.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXHC2G16FPSDSR
Part Number JBXHC2G16FPSDSR Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1456 pcs Arkusz danych JBXHC2G16FPSDSR.pdf
napięcie znamionowe 730V Zakończenie Solder
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 2 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome over Nickel Seria JBX
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole element mocowania Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP68 - Dust Tight, Waterproof cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Aktualna ocena 6A Materiał styków -