JBXFE2G16MSSDSR
Przegląd produktów
Part Number: JBXFE2G16MSSDSR
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Arkusze danych: JBXFE2G16MSSDSR.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXFE2G16MSSDSR
Part Number JBXFE2G16MSSDSR Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1550 pcs Arkusz danych JBXFE2G16MSSDSR.pdf
napięcie znamionowe 730V Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 2 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome over Nickel Seria JBX
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP68 - Dust Tight, Waterproof cechy Backshell, Cable Clamp
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Aktualna ocena 6A Materiał styków -