JBXFD1J10FSSDPMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JBXFD1J10FSSDPMR
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Arkusze danych: JBXFD1J10FSSDPMR.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXFD1J10FSSDPMR
Part Number JBXFD1J10FSSDPMR Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1739 pcs Arkusz danych JBXFD1J10FSSDPMR.pdf
napięcie znamionowe 300V Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 1 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome over Nickel Seria JBX
Opakowania Bulk Orientacja J
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP40 cechy Backshell, Boot Adapter
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktualna ocena 2.5A Materiał styków -