JBXFC3G10MCSDSMR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JBXFC3G10MCSDSMR
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: JBXFC3G10MCSDSMR.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXFC3G10MCSDSMR
Part Number JBXFC3G10MCSDSMR Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1021 pcs Arkusz danych JBXFC3G10MCSDSMR.pdf
napięcie znamionowe 660V Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 3 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome over Nickel Seria JBX
Opakowania Bulk Orientacja G
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line), Right Angle element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Wstaw materiał Polyetheretherketone (PEEK) Stopień ochrony IP40
cechy Backshell, Boot Adapter mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Aktualna ocena 12A