JBXFC2G10MCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXFC2G10MCSDSR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JBXFC2G10MCSDSR
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Arkusze danych: JBXFC2G10MCSDSR.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JBXFC2G10MCSDSR
Part Number JBXFC2G10MCSDSR Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1306 pcs Arkusz danych JBXFC2G10MCSDSR.pdf
napięcie znamionowe 830V Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 2 Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Chrome over Nickel Seria JBX
Opakowania Bulk Inne nazwy SOU1782
Orientacja G temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Liczba biegunów 10 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line), Right Angle
element mocowania - Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Stopień ochrony IP40 cechy Backshell
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Aktualna ocena 8A Materiał styków -