8T618B32SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8T618B32SN
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8T 32C 32#20 SKT PLUG
Arkusze danych: 8T618B32SN.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8T618B32SN
Part Number 8T618B32SN Producent Souriau Connection Technology
Opis 8T 32C 32#20 SKT PLUG Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1990 pcs Arkusz danych 8T618B32SN.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 18-32 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-25794
Orientacja N (Normal) temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 32 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony Environment Resistant
cechy Coupling Nut mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A