8T616F26PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8T616F26PA-LC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Arkusze danych: 8T616F26PA-LC.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8T616F26PA-LC
Part Number 8T616F26PA-LC Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2193 pcs Arkusz danych 8T616F26PA-LC.pdf
Rodzaj For Male Pins Zastawianie Unshielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 16-26
Materiał powłoki Aluminum Alloy Wykończenie powłoki Nickel
Seria MIL-DTL-38999 Series II, 8T Opakowania Bulk
Inne nazwy 1792-25671 Orientacja A
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 26
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony Environment Resistant
zawiera - Kolor obudowy Silver
cechy Coupling Nut mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie Aluminum Alloy, Nickel
Średnica nakrętki łączącej 1.279" (32.48mm) Contact Type Crimp