8LT523F55PC
Przegląd produktów
Part Number: 8LT523F55PC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Arkusze danych: 8LT523F55PC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT523F55PC
Part Number 8LT523F55PC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 55C 55#20 PIN PLUG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1038 pcs Arkusz danych 8LT523F55PC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 23-55 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-20767
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 55 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony Environment Resistant
cechy Coupling Nut mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Aktualna ocena 7.5A
Materiał styków Copper Alloy Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Kolor Silver Otwarcie kablowa -
Materiał Backshell, poszycie - Aplikacje Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
8LT523F55BN
8LT523F55BN
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 55C 55#20 SKT PLUG
Na stanie: 1371 pcs
Pobieranie: 8LT523F55BN.pdf
RFQ
8LT523F55PC-LC
8LT523F55PC-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE