8LT523F53PC
Przegląd produktów
Part Number: 8LT523F53PC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 53C 53#20 PIN PLUG
Arkusze danych: 8LT523F53PC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT523F53PC
Part Number 8LT523F53PC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 53C 53#20 PIN PLUG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1289 pcs Arkusz danych 8LT523F53PC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 23-53 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-20731
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 53 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony Environment Resistant
cechy Coupling Nut mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Aktualna ocena 7.5A