8LT325B29PD
Przegląd produktów
Part Number: 8LT325B29PD
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 29C 29#16 PIN RECP
Arkusze danych: 8LT325B29PD.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT325B29PD
Part Number 8LT325B29PD Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 29C 29#16 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1406 pcs Arkusz danych 8LT325B29PD.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 25-29 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Green Cadmium Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-18105
Orientacja D temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 29 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 13A