8LT323Z55PA
Przegląd produktów
Part Number: 8LT323Z55PA
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Arkusze danych: 8LT323Z55PA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT323Z55PA
Part Number 8LT323Z55PA Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 55C 55#20 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1102 pcs Arkusz danych 8LT323Z55PA.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 23-55 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Black Zinc Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-17941
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 55 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 7.5A