8LT323F55PC
Przegląd produktów
Part Number: 8LT323F55PC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Arkusze danych: 8LT323F55PC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT323F55PC
Part Number 8LT323F55PC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 55C 55#20 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1471 pcs Arkusz danych 8LT323F55PC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 23-55 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-17883
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 55 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 7.5A
Materiał styków Copper Alloy Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Receptacle, Male Pins
Kolor Silver Otwarcie kablowa -
Materiał Backshell, poszycie - Aplikacje Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
8LT323F55SN
8LT323F55SN
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 55C 55#20 SKT RECP
Na stanie: 1479 pcs
Pobieranie: 8LT323F55SN.pdf
RFQ
8LT323F55SB
8LT323F55SB
Opis: 8LT 55C 55#20 SKT RECP
Na stanie: 1177 pcs
Pobieranie: 8LT323F55SB.pdf
RFQ
8LT323F55PC-LC
8LT323F55PC-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT