8LT323B53SC
Przegląd produktów
Part Number: 8LT323B53SC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 53C 53#20 SKT RECP
Arkusze danych: 8LT323B53SC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT323B53SC
Part Number 8LT323B53SC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 53C 53#20 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1168 pcs Arkusz danych 8LT323B53SC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 23-53 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Green Cadmium Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-17747
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 53 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A
Materiał styków Copper Alloy Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Kolor Olive Green Otwarcie kablowa -
Materiał Backshell, poszycie - Aplikacje Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
8LT323B53SN
8LT323B53SN
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 53C 53#20 SKT RECP
Na stanie: 1315 pcs
Pobieranie: 8LT323B53SN.pdf
RFQ
8LT323B53SN-LC
8LT323B53SN-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Na stanie: 1751 pcs
Pobieranie: 8LT323B53SN-LC.pdf
RFQ
8LT323B53SC-LC
8LT323B53SC-LC