8LT323B21SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8LT323B21SC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 21C 21#16 SKT RECP
Arkusze danych: 8LT323B21SC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT323B21SC
Part Number 8LT323B21SC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 21C 21#16 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1423 pcs Arkusz danych 8LT323B21SC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 23-21 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Green Cadmium Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-17699
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 21 Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony Environment Resistant
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 13A