8LT321F41SD
Przegląd produktów
Part Number: 8LT321F41SD
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 41C 41#20 SKT RECP
Arkusze danych: 8LT321F41SD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT321F41SD
Part Number 8LT321F41SD Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 41C 41#20 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1588 pcs Arkusz danych 8LT321F41SD.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 21-41 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-17579
Orientacja D temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 41 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A