8LT317B26SC
Przegląd produktów
Part Number: 8LT317B26SC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 26C 26#20 SKT RECP
Arkusze danych: 8LT317B26SC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT317B26SC
Part Number 8LT317B26SC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 26C 26#20 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1760 pcs Arkusz danych 8LT317B26SC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 17-26 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Green Cadmium Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-17074
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 26 Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony Environment Resistant
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A
Materiał styków Copper Alloy Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Kolor Olive Green Otwarcie kablowa -
Materiał Backshell, poszycie - Aplikacje Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
8LT317B26SN
8LT317B26SN
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: 8LT 26C 26#20 SKT RECP
Na stanie: 2217 pcs
Pobieranie: 8LT317B26SN.pdf
RFQ
8LT317B26SA
8LT317B26SA
Opis: 8LT 26C 26#20 SKT RECP
Na stanie: 1894 pcs
Pobieranie: 8LT317B26SA.pdf
RFQ
8LT317B26SC-LC
8LT317B26SC-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT