8LT025F24PA
Przegląd produktów
Part Number: 8LT025F24PA
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Arkusze danych: 8LT025F24PA.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 963 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 963 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT025F24PA
Part Number 8LT025F24PA Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 963 pcs Arkusz danych 8LT025F24PA.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 25-24 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-15618
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 24 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 13A, 23A