8LT021F41PA
Przegląd produktów
Part Number: 8LT021F41PA
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 41C 41#20 PIN RECP
Arkusze danych: 8LT021F41PA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT021F41PA
Part Number 8LT021F41PA Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 41C 41#20 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1679 pcs Arkusz danych 8LT021F41PA.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 21-41 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-15101
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 41 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 7.5A