8LT017F26PA-LC
Przegląd produktów
Part Number: 8LT017F26PA-LC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Arkusze danych: 8LT017F26PA-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT017F26PA-LC
Part Number 8LT017F26PA-LC Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2420 pcs Arkusz danych 8LT017F26PA-LC.pdf
Rodzaj For Male Pins Zastawianie Unshielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 17-26
Materiał powłoki Aluminum Alloy Wykończenie powłoki Nickel
Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Opakowania Bulk
Inne nazwy 1792-14868 Orientacja A
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 26
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony Environment Resistant
zawiera - Kolor obudowy Silver
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie -