8LT017B26PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8LT017B26PC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 26C 26#20 PIN RECP
Arkusze danych: 8LT017B26PC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT017B26PC
Part Number 8LT017B26PC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 26C 26#20 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1811 pcs Arkusz danych 8LT017B26PC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 17-26 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Olive Green Cadmium Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-14765
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 26 Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony Environment Resistant
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 7.5A