8LT013F03SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8LT013F03SN
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8LT 3C 3#16 SKT RECP
Arkusze danych: 8LT013F03SN.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8LT013F03SN
Part Number 8LT013F03SN Producent Souriau Connection Technology
Opis 8LT 3C 3#16 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1566 pcs Arkusz danych 8LT013F03SN.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 13-3 Materiał powłoki Aluminum Alloy
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-14452
Orientacja N (Normal) temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 3 Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony Environment Resistant
cechy - mocowanie Rodzaj Bayonet Lock
szczegółowy opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 13A