8D525F43PC
Przegląd produktów
Part Number: 8D525F43PC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
Arkusze danych: 1.8D525F43PC.pdf2.8D525F43PC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D525F43PC
Part Number 8D525F43PC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 43C 23#20 20#16 PIN PLUG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1004 pcs Arkusz danych 1.8D525F43PC.pdf2.8D525F43PC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 25-43 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-11013
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 43 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
szczegółowy opis 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Aktualna ocena 7.5A, 13A