8D519Z32SC
Przegląd produktów
Part Number: 8D519Z32SC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 32C 32#20 SKT PLUG
Arkusze danych: 1.8D519Z32SC.pdf2.8D519Z32SC.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 865 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D519Z32SC
Part Number 8D519Z32SC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 32C 32#20 SKT PLUG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 865 pcs Arkusz danych 1.8D519Z32SC.pdf2.8D519Z32SC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 19-32 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Black Zinc Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-9806
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 32 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
szczegółowy opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A