8D519W28SC
Przegląd produktów
Part Number: 8D519W28SC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
Arkusze danych: 1.8D519W28SC.pdf2.8D519W28SC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D519W28SC
Part Number 8D519W28SC Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 28C 26#20 2#16 SKT PLUG Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1217 pcs Arkusz danych 1.8D519W28SC.pdf2.8D519W28SC.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 19-28 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-9658
Orientacja C temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 28 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
szczegółowy opis 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A, 13A