8D117F26SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8D117F26SA
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 26C 26#20 SKT RECP
Arkusze danych: 1.8D117F26SA.pdf2.8D117F26SA.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D117F26SA
Part Number 8D117F26SA Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 26C 26#20 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1858 pcs Arkusz danych 1.8D117F26SA.pdf2.8D117F26SA.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 17-26 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-5201
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 26 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
element mocowania - Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A
Materiał styków Copper Alloy Kontakt z grubością wykończenia - krycie -
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Kolor Silver Otwarcie kablowa -
Materiał Backshell, poszycie - Aplikacje Aviation, Marine, Military
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
8D117F26SN
8D117F26SN
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 26C 26#20 SKT RECP
Na stanie: 1931 pcs
Pobieranie: 8D117F26SN.pdf
RFQ
8D117F26SA-LC
8D117F26SA-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS INLINE