8D025W19PA
Przegląd produktów
Part Number: 8D025W19PA
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 19C 19#12 PIN RECP
Arkusze danych: 1.8D025W19PA.pdf2.8D025W19PA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D025W19PA
Part Number 8D025W19PA Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 19C 19#12 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1443 pcs Arkusz danych 1.8D025W19PA.pdf2.8D025W19PA.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 25-19 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Olive Drab Cadmium Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-3865
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 19 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 23A