8D025F61SC-LC
Przegląd produktów
Part Number: 8D025F61SC-LC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Arkusze danych: 1.8D025F61SC-LC.pdf2.8D025F61SC-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D025F61SC-LC
Part Number 8D025F61SC-LC Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1647 pcs Arkusz danych 1.8D025F61SC-LC.pdf2.8D025F61SC-LC.pdf
Rodzaj For Female Sockets Zastawianie Unshielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 25-61
Materiał powłoki Aluminum Wykończenie powłoki Nickel
Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D Opakowania Bulk
Inne nazwy 1792-3651 Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 61
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof
zawiera - Kolor obudowy Silver
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie -