8D025F43SA
Przegląd produktów
Part Number: 8D025F43SA
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Arkusze danych: 1.8D025F43SA.pdf2.8D025F43SA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D025F43SA
Part Number 8D025F43SA Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1325 pcs Arkusz danych 1.8D025F43SA.pdf2.8D025F43SA.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 25-43 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-3586
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 43 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A, 13A