8D025F24SN
Przegląd produktów
Part Number: 8D025F24SN
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Arkusze danych: 1.8D025F24SN.pdf2.8D025F24SN.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D025F24SN
Part Number 8D025F24SN Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 24C 12#16 12#12 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1290 pcs Arkusz danych 1.8D025F24SN.pdf2.8D025F24SN.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 25-24 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-3489
Orientacja N (Normal) temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 24 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 13A, 23A