8D025F24PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8D025F24PC-LC
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Arkusze danych: 1.8D025F24PC-LC.pdf2.8D025F24PC-LC.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D025F24PC-LC
Part Number 8D025F24PC-LC Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1206 pcs Arkusz danych 1.8D025F24PC-LC.pdf2.8D025F24PC-LC.pdf
Rodzaj For Male Pins Zastawianie Unshielded
Rozmiar osłony, MIL - Rozmiar osłony - Insert 25-24
Materiał powłoki Aluminum Wykończenie powłoki Nickel
Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D Opakowania Bulk
Inne nazwy 1792-3476 Orientacja C
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 24
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof
zawiera - Kolor obudowy Silver
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie -