8D025F11SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8D025F11SD
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP
Arkusze danych: 1.8D025F11SD.pdf2.8D025F11SD.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 393 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D025F11SD
Part Number 8D025F11SD Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 393 pcs Arkusz danych 1.8D025F11SD.pdf2.8D025F11SD.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 25-11 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-3416
Orientacja D temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 11 Rodzaj mocowania Panel Mount
element mocowania Flange Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Thermoplastic Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Aktualna ocena 7.5A, 33A