8D021Z41PA
Przegląd produktów
Part Number: 8D021Z41PA
Producent / marka: Souriau Connection Technology
Opis produktu 8D 41C 41#20 PIN RECP
Arkusze danych: 1.8D021Z41PA.pdf2.8D021Z41PA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 8D021Z41PA
Part Number 8D021Z41PA Producent Souriau Connection Technology
Opis 8D 41C 41#20 PIN RECP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1244 pcs Arkusz danych 1.8D021Z41PA.pdf2.8D021Z41PA.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Crimp
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 21-41 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Black Zinc Nickel Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-3040
Orientacja A temperatura robocza -65°C ~ 200°C
Liczba biegunów 41 Rodzaj mocowania Panel Mount
cechy - mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Aktualna ocena 7.5A